Etap Ubezpieczenia, elitarne towarzystwo agentów pośrednictwa

O nas

ELITARNE TOWARZYSTWO AGENTÓW POŚREDNICTWA
Karina Radlińska – Cichy

Jesteśmy na rynku finansowo – ubezpieczeniowym od ponad 18 lat. Specjalizujemy się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.

W ofercie naszej firmy znajduje się kilkaset produktów ubezpieczeniowych i kilkadziesiąt produktów bankowych.

Obecnie współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi zakładami ubezpieczeń na polskim rynku.

W związku z szeroka ofertą naszej firmy, staramy się dopasować najkorzystniejszą ofertę dla potrzeb naszego klienta. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami, tak, aby nasi Klienci mogli czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość.

Z naszych usług korzysta miesięcznie około 1000 klientów.

Nasi doradcy sa w pełni wyszkoleni i posiadają wszystkie uprawnienia zgodnie z ustawami i przepisami obowiazujacymi w naszym kraju. Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o upływajacym terminie polisy, nie podejmiesz niekorzystnej decyzji i nie stracisz w wypadku wystąpienia szkody.

Z każdym rokiem powiększamy grono naszych partnerów, tak, aby oferować wszelkie nowości dostępne na rynku.

Mamy nadzieję, że zakres oraz jakość usług świadczonych przez nasze Agencje będą spełniać Twoje oczekiwania oraz pozwolą Ci czuć się bezpiecznie i pewnie. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 kwietnia 2018 r., doszło do przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej: Elitarne Towarzystwo Agentów Pośrednictwa Karina Radlińska-Cichy (adres: ul. św. Anny 10 lok. 5, 33-100 Tarnów), NIP: 8731745339, REGON: 850461728, w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, działającą pod firmą: Etap spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie, przy ul. św. Anny 10 lok. 5, 33-100 Tarnów, NIP: 8733266583, REGON: 369976229, KRS: 0000727355.

Nasze wyróżnienia: